Bez względu na to, czy to publiczna promocja produktu, duża konferencja dla partnerów firmy, turniej sportowy, premiera produktu, integracja firmowa, koncert czy też kameralne spotkanie dla kilku osób – każde takie wydarzenie to event, którego organizacji się podejmiemy. Masz jakiś pomysł i zastanawiasz się, jak go zrealizować? Śmiało, zaufaj nam, a Twoja wizja stanie się rzeczywistością…

Zespół Reequest Events

Świetny obserwator – Filip Walotka

CEO

Świetny obserwator, zwłaszcza natury ludzkiej. Nie umknie mu żaden szczegół. Filar i założyciel Reequest Events. Opanowany, pomocny i zawsze uśmiechnięty. Potrafi doskonale łączyć swoje pasje – podróże, sport i motoryzacja. Przerwy w pracy spędza najlepiej w sportowym aucie z kijami do golfa.

Odpowiedzialna marzycielka – Roxana Dawid -Mateusiak

Art Director

Potrafi niezwykle płynnie odróżnić świat swoich marzeń, od rzeczywistości, szukając jednocześnie narzędzi, które by te dwa światy scaliły. Artystyczna i ambitna dusza, która w wolnym czasie pięknie fotografuje. Jak nikt łączy słowa, których znaczenia nie zna nikt. Roztegaciło, czyli rozwaliło. Za to ją uwielbiamy!

Fit fajterka – Paula Karczewska

Event Manager

Zawsze angażuje się w swoje działania, myśli pozytywnie i zaraża optymizmem innych. Ze szczerym uśmiechem podchodzi do życia. Dla Pauli świat aplikacji, zwłaszcza fitness nie ma tajemnic, bo jak podkreśla uprawia zdrowy styl życia – nawet w pracy. Nie przeklina, a każde zdanie kończy słodkim buziakiem.

Projektantka z zamiłowania – Anna Sieradzińska

Graphic Designer

Projektuje graficznie od lat. Lubi ładne i kreatywne rzeczy więc cieszy się, że czasem może być ich autorką. Jak mówi o sobie – najlepsze projekty „strzelam” pod presją czasu. Uwierzcie – Jej źródła inspiracji i pomysłów bywają naprawdę zaskakujące.

Grzegorz Cieśliński

Project Manager

Człowiek z wielkim doświadczeniem i sercem na ramieniu. Zawsze chętny do pomocy i otwarty na współpracę. Potrafi zrobić coś „na wczoraj” bez mrugnięcia okiem. Skarbnica znajomości wszelakich. Dla niego pojęcie „niemożliwe” nie istnieje, ponieważ w swoim życiu robił już wszystko. Prywatnie wielki fan piw kraftowych, a szczególnie ich degustacji.

Radosław Pluskowski

Graphic Designer

Cechuje go otwarty umysł i pełne zaangażowanie w swoje działania. Ma głowę pełną pomysłów, które natychmiast realizuje Bardzo „barwna” postać w agencji i nasz Zawisza Czarny Photoshopa.

Karol Hoffmann

Event Specialist

Złota rączka, a nawet dwie. Sportowiec z krwi i kości, nasz olimpijczyk oraz wielki fan kawy. Gdy powierzy się mu jakieś zadanie, nie ma bata, że tego nie ogarnie. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami, jest wielkim wsparciem dla pracowników agencji. Pomaga, jeździ, pakuje, załatwia – nasz człowiek renesansu!

Paweł Wieczorek

Logistics Specialist

Halina Piątek

Accountant

Katarzyna Kutyła

Project Manager

Klaudia Kaczmarzyk

Event Specialist

Lubi wyzwania i żadnego się nie boi, do każdego podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem. Nasza ekspertka od makijażu i ciekawych stylizacji. Uwielbia gadać, a robić jeszcze bardziej. Jest człowiekiem czynu. Konsekwentna, otwarta i uśmiechnięta – tej dziewczyny nie da się nie lubić!

Aleksandra Roztoczyńska

Event Specialist

Posiadaczka rockowej duszy i silnego charakteru. Zorganizowana, ambitna, z otwartym umysłem, czasem uciekająca w świat fantazji. Lubi niestandardowe rozwiązania, co pomaga jej w realizacji oryginalnych projektów. Prywatnie kocia mama i entuzjastka pieszych wycieczek po górach.